. .

کلیه دانشگاه های بریتانیا

مدارک دانشگاههای بریتانیا در تمام نقاط دنیا معتبر بوده و در عین حال بسیار ارزشمند می باشند. طیف وسیعی از رشته های تحصیلی در دانشگاههای این کشور ارائه می شوند. بنابراین دانشجویان  می توانند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. در رتبه بندی های جهانی اخیر تعداد چهار عدد از دانشگاههای بریتانیا در لیست 10 دانشگاه برتر قرار گرفته اند . در این قسمت می توانید لیست اسامی دانشگاههای انگلستان و لیست وب سایت های دانشگاهای انگلستان را مشاهده نمائید.

تحصیل در دانشگاههای انگلستان

در حال حاضر 109 دانشگاه در بریتانیا وجود دارد که 91 عدد از آنها در انگلستان واقع شده اند. این تعداد، به استثنای 133 موسسه آموزش عالی (مانند دانشکده های آموزش عالی) است که مطابق با نظر شورای سلطنتی حق استفاده از واژه "دانشگاه" را بر روی موسسه خود ندارند. البته تعداد دانشگاه ها در حال افزایش می باشد.

تحصیل در دانشگاههای ایرلند شمالی

دستاوردها و موفقیت های سیستم آموزشی ایرلند در سطح بین المللی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و سازمان های آموزشی، ارائه دهندگان خدمات، مدیران و آموزگاران درک خوبی از نحوه عملکرد خود دارند. تجربه و تخصص اساتید ایرلندی نیز از رشدی فزاینده برخوردار است.

تحصیل در دانشگاههای اسکاتلند

دانشگاه های اسکاتلند به طور مستمر برای رسیدن به تعالی در زمینه آموزش، پژوهش و تبادل دانش در تلاش هستند و خود را نسبت به ارائه بهترین تجربه های آموزشی ممکن برای دانشجویان خود متعهد می دانند.

تحصیل در دانشگاههای ولز

دانشگاه های ولز دارای شهرت بی نظیری از لحاظ برتری در آموزش در بریتانیا، اروپا و فراتر از آن هستند. دانشجویان تمام رشته ها از تجارب بی شمار اساتید دانشگاه که برخی از آنها از پیشرویان بریتانیا هستند، بهره می برند.

تماس با ما

  • آدرس: تهران، بلوارآفریقا، کوچه گلفام، پلاک 50، طبقه دوم، واحد3
  • تلفن: 021-22026047-22026048
  • تلفن مشاوره: 09120056206
  • ایمیل:info@educative-services.com

نظرات مشتریان درباره ما

Top