. .

دانشگاه University of London

دانشگاه لندن   University of London

دانشگاه لندن با دانشگاههای دیگر متفاوت است. این دانشگاه از 18 کالج مستقل و 10 موسسه تحقیقاتی کوچکتر متخصص تشکیل شده است. از بسیاری جهات حق خود میداند که کالج های خود را تحت عنوان دانشگاه در نظر بگیرد؛ دانشگاه لندن، شرایط ورودی و معیارهای پذیرش مخصوص به خود را دارد و خدمات خاص خود را به دانشجویان ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر

دانشگاه لندن با دانشگاههای دیگر متفاوت است. این دانشگاه از 18 کالج مستقل و 10 موسسه تحقیقاتی کوچکتر متخصص تشکیل شده است. از بسیاری جهات حق خود میداند که کالج های خود را تحت عنوان دانشگاه در نظر بگیرد؛ دانشگاه لندن، شرایط ورودی و معیارهای پذیرش مخصوص به خود را دارد و خدمات خاص خود را به دانشجویان ارائه می دهد.

در حال حاضر برخی از دانشجویان این دانشگاه، به مدارجی رسیده اند که در واقع به آنها قدرت و غرور می بخشد. تمام دانشجویان از کلیه کالج ها و موسسات، جزء دانشجویان دانشگاه لندن محسوب می شوند، چون آنها را به عنوان بخشی از یک جامعه با بیش از 120,000دانشجو دانسته و امکان دسترسی به بسیاری از خدمات در لندن را برای آنها فراهم می کند.

آیا می دانستید زمانی که از طریقUCAS، برای ادامه تحصیل اقدام می کنید، می توانید تا 5 کالج از دانشگاه لندن را درخواست کنید؟ در هنگام ارائه درخواست، تمامی این کالج ها به عنوان یک موسسه مجزا در نظر گرفته می شوند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، مستقیما برای کالج یا کالج هایی که تمایل به تحصیل در آنجا دارند، درخواست خود را ارائه می دهند. بسیاری از سطوح و مقاطع تحصیلی از جمله مقطع پایه، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دیپلم و مدارج تحقیقاتی در دانشگاه لندن پوشش داده می شوند. کالج های این دانشگاه، دوره های کوتاه مدت و تابستانی متعددی را ارائه می دهد. دانش آموزان پیش دانشگاهی نیز می توانند از طریق دوره های آزمایشی، در آزمون رشته های دانشگاه لندن شرکت کنند.

در واقع برای اخذ مدرک از دانشگاه لندن، الزاما ضرورتی ندارد که در این شهر تحصیل کنید. در حال حاضر، بیش از 50,000 دانشجوی در حال تحصیل در 180 کشور مختلف داریم که در رشته های بین المللی دانشگاه لندن به تحصیل مشغولند. دانشگاه لندن علاوه بر ارائه آموزش در سطح جهانی، خدمات فراوان دیگری از جمله خدمات شغلی، بایگانی داده ها و شبکه، کتابخانه و امکانات کنفرانس را ارائه می دهد و حتی از ساختمان آن می توان برای لوکیشن فیلمبرداری استفاده کرد

کالج ها و موسسات

دانشگاه لندن، یک دانشگاه فدرال و یکی از قدیمی ترین، بزرگ ترین و متنوع ترین دانشگاه ها در بریتانیا به شمار می رود. آموزش در این دانشگاه، توسط 18 کالج و موسسه که دانشگاه را تشکیل می دهند، انجام می شود. با تحصیل در دانشگاه لندن، به یک کالج خاص و خود این دانشگاه تعلق پیدا خواهید کرد. این مزیت، به دانشجویان امکان دسترسی به امکانات و خدمات بیشمار دانشگاه را می دهد. تمام کالج ها، به طور مستقل و خودگردان اداره می شوند و در زمان درخواست برای تحصیل در آنها، به عنوان یک موسسه مجزا و مستقل در نظر گرفته می شوند. این کالج ها، معیارهای ورودی خود را تعیین می کنند و در برخی از موارد، اجازه اعطای مدرک به دانشجویان را دارند. بسیاری از این کالج ها، در سراسر جهان به عنوان مراکز برتر شناخته می شوند. کالج های لندن غالبا در جداول رتبه بندی دانشگاه های بریتانیا، با ویژگی بسیار با کیفیت معرفی می شوند.   

در این کالج ها و موسسات، بیش از 120,000 دانشجو در بیش از 3700 رشته مشغول به تحصیل می باشند. تمام دانشجویان ما در لندن حضور ندارند بلکه برخی از آنها در موسسه وابسته به دانشگاه لندن در پاریس و یا در ایستگاه زیست دریایی واقع در میل پورت و اسکاتلند در حال تحصیلند  و بیش از 50,000دانشجو از طریق رشته های بین المللی دانشگاه لندن، در 180 کشور در حال تحصیل از راه دور هستند. هنگامی که کالج یا کالج های مورد نظرتان برای ادامه تحصیل را انتخاب کردید، باید برای دریافت اطلاعات کامل، مستقیما با آنها تماس بگیرید. برای یافتن کالج مناسب با نیازهای شما، لطفا از امکانات جستجوی رشته استفاده کرده و از صفحات مربوط به کالج ها را در وب سایت دانشگاه دیدن کنید.

ثبت نام درکلیه دانشگاه های بالا که زیر مجموعه دانشگاه لندن می باشند و حضوری در لندن می باشد

و دوره های غیر حضوری به صورت آنلاین و به زبان انگلیسی است .

 

 

 

 

 

تماس با ما

  • آدرس: تهران، بلوارآفریقا، کوچه گلفام، پلاک 50، طبقه دوم، واحد3
  • تلفن: 021-22026047-22026048
  • تلفن مشاوره: 09120056206
  • ایمیل:info@educative-services.com

نظرات مشتریان درباره ما

Top